-3%

Ноутбук Asus Zenbook Duo UX8406CA-QL046W (90NB14X1-M001N0) Inkwell Gray
109 899 ₴
106 609 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14179117
+380 (94) 855-54-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.65 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Arc Graphics |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Тип матриці | OLED |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | TPM модуль |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 75 Вт/год |
| Кількість комірок батареї | 4 |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Thunderbolt, HDMI, Combo-роз'єм мікрофон/навушники |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 9 285H |
| Тип процесора | Core Ultra 9 |
| Частота процесора | 5400 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32768 MB |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR | HDR 500 |
| Інші функції й особливості | Intel AI Boost NPU, Smart Amp Technology, TPM модуль, asus pen, fHD-камера з інфрачервоною функцією, вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, з підсвіткою клавіатури, клавіша Copilot, сенсорний екран, сканер обсяг (FaceID) |
| Клас | для бізнесу |
| Комплектація | ноутбук, рюкзак, стилус, Чехол |
| Матеріал корпусу | Магнієвий сплав |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 2.9 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 313.5 x 217.9 x 14.6 ~ 19.9 |
| Сертифікація Intel Evo | є |
| Серія | Asus Zenbook DUO |
| Яскравість, кд/кв.м | 400 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 106 609 ₴




