Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Час заряду акумулятора | 4 годин |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга акумулятору | 22.2 В |
| Об'єм пилозбірника | 0.6 л |
| Живлення | Акумулятор |
| Положення регулятора потужності всмоктування | рукоятка |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Ручний (автомобільний) |
| Тип вихідного фільтра | Інший, HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.3 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Додаткова комплектація | Щілинна насадка, Насадка-щітка для меблів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор, мАгод | Li-ion 2200 |
| Комплектація | гарантійний талон, зарядна база, насадка для м'яких меблів, пилосос, турбощітка, щілинна насадка, інструкція з експлуатації |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Особливості | LED-підсвічування щітки, відокремлення ручного пилососа від корпусу, поворот щітки на 180°, світлодіодне підсвічування, циклонна система |
| Режими роботи | 2 рівні потужності, турборежим |
| Тип труби всмоктування | вертикальна ручка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 919 ₴






