Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Час роботи від акумулятора | 25 хв |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм пилозбірника | 0.5 л |
| Живлення | Акумулятор |
| Споживана потужність | 175 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертикальний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Волога, Суха |
| Колір корпусу | Помаранчевий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.4 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Додаткова комплектація | Турбощітка для підлоги |
| Рівень шуму | 78 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор, мАгод | 2500|3300 |
| Габарити (мм) | висота 1.1 м, ширина 27 см |
| Комплектація | акумулятор, зарядний пристрій, насадка для сухого прибирання підлог та килимів, пилосос |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 169 ₴





