Пилосос Gorenje SVC252426FFCA (VC3996-GS)
Показати оптові ціни
  • В наявності
  • Оптом і в роздріб
  • Код: 14189667
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Основні
ВиробникGorenje
Час заряду акумулятора5 годин
Гарантійний термін1 міс
Матеріал корпусуПластик
Потужність всмоктування95 Вт
Напруга акумулятору25.2 В
Об'єм пилозбірника0.5 л
ЖивленняАкумулятор
Положення регулятора потужності всмоктуваннярукоятка
Споживана потужність300 Вт