Пилосос Gorenje SVC259449NDCO (V24P01FP2535EU)
Показати оптові ціни
  • В наявності
  • Оптом і в роздріб
  • Код: 14189687
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Основні
ВиробникGorenje
Час заряду акумулятора5 годин
Час роботи від акумулятора60 хв
Гарантійний термін1 міс
Матеріал корпусуПластик
Потужність всмоктування125 Вт
Напруга акумулятору25.9 В
Об'єм пилозбірника0.6 л
ЖивленняАкумулятор
Положення регулятора потужності всмоктуваннярукоятка
Споживана потужність350 Вт