Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість насадок | 4 |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Матеріал корпусу | Пластик, Нержавіюча сталь |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип міксера | Стаціонарний |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Параметри чаші стаціонарного міксера | |
| Матеріал чаші | Метал |
| Об'єм чаші | 4 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | кнопка від'єднання насадок, обертова чаша |
| Додаткові функції | турборежим |
| Кількість чаш, шт | 1 |
| Матеріал насадки-блендера | немає ніжки блендера |
| Мірний стакан | немає |
| Насадки | вінчик для збивання, гак для замісу тіста |
| Розміри, мм | 290 x 210 x 360 |
| Тип | міксер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 909 ₴




