
Сирена Tiras ВИХІД ЗІ СТРІЛКОЮ двосторонній TITANUM 230V (TL-EM101-D)
389 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14252147
+380 (95) 819-42-80
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tiras |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 400 |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Діапазон робочих температур | -20 °C - +40 °C |
| Живлення | акумулятор (Ni-Cd, 1.2В, 800 мАг), Мережа |
| Колір | Сірий |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Оповіщення | Світлова |
| Робоча напруга | 220-240 В |
| Розміри, мм | 360 х 150 х 25 |
| Стан товару | Новий |
| Тип | аварійний світильник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 389 ₴


