Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Вага | 2.2 кг |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр диска, мм | 125 |
| Максимальна швидкість обертання, об/хв | 11000 |
| Основна ручка | бічна рукоятка, захисний кожух, торцевий ключ (спецьключ) |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 869 ₴







