Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MGC |
| Антипригарне покриття | Є |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал ручок | Бакеліт |
| Стан | Новий |
| Форма | Кругла |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 1.24 кг |
| Товщина дна | 5.5 мм |
| Товщина стінки | 5 мм |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній діаметр посуду | 28 |
| Висота, см | 5.5 |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Комплектація | сковорідка |
| Конструкція ручки | нез'ємна |
| Кришка | відсутня |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Об'єм, л | 2.8 |
| Особливості | антипригарне покриття запобігає пригоранню і дозволяє готувати без олії, багатошарове дно, ергономічна ручка, що не нагрівається, не рекомендується використовувати металеві предмети, не рекомендується миття в посудомийній машині |
| Сумісність з джерелами тепла | газові плити|електричні плити|усі види плит|індукційні плити |
| Тип посуду | універсальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 239 ₴






