Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MGC |
| Антипригарне покриття | Є |
| Кришка | скло |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал ручок | Бакеліт |
| Стан | Новий |
| Тип посуду | Сковорода Вок (Wok) |
| Форма | Кругла |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 3 кг |
| Товщина дна | 5 мм |
| Товщина стінки | 5 мм |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній діаметр посуду | 30 |
| Висота, см | 9 |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Додатково | можна мити в посудомийній машині |
| Колір корпусу | Чорний |
| Комплектація | кришка, силіконова лопатка, сковорідка |
| Конструкція ручки | нез'ємна |
| Об'єм, л | 5.5 |
| Особливості | багатошарове дно, не рекомендується використання в духовці, не рекомендується миття в посудомийній машині |
| Сумісність з джерелами тепла | газові плити|електричні плити|індукційні плити |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 249 ₴





