Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MGC |
| Антипригарне покриття | Кераміка |
| Кришка | скло |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал ручок | Бакеліт |
| Стан | Новий |
| Форма | Кругла |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 1.8 кг |
| Товщина дна | 5 мм |
| Товщина стінки | 5 мм |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній діаметр посуду | 24 |
| Висота, см | 5.5 |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Додатково | можна мити в посудомийній машині |
| Колір корпусу | Білий |
| Комплектація | кришка, сковорода |
| Конструкція ручки | нез'ємна |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Об'єм, л | 2 |
| Особливості | багатошарове дно, ергономічна ручка, що не нагрівається, можна мити в посудомийній машині |
| Сумісність з джерелами тепла | газові плити|електричні плити|індукційні плити |
| Тип посуду | універсальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 589 ₴





