Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Антипригарне покриття | Немає |
| Матеріал | Чавун |
| Матеріал ручок | Силікон |
| Стан | Новий |
| Форма | Кругла |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 2 кг |
| Товщина дна | 5 мм |
| Товщина стінки | 5 мм |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній діаметр посуду | 24.5 |
| Висота, см | 4 |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Додатково | зберігання в холодильнику |
| Комплектація | сковорода |
| Конструкція ручки | нез'ємна |
| Кришка | відсутня |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Об'єм, л | 1 |
| Особливості | використання в духовці, литі чавунні ручки, можна мити в посудомийній машині, силіконові накладки на ручки |
| Сумісність з джерелами тепла | використання в духовці|газові плити|електричні плити|склокерамічні плити |
| Тип посуду | універсальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 039 ₴






