Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Breakfast |
| Антипригарне покриття | Тефлон |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал ручок | Бакеліт |
| Стан | Новий |
| Тип посуду | Сковорода для млинців і оладок |
| Форма | Кругла |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 0.58 кг |
| Товщина дна | 3 мм |
| Товщина стінки | 3 мм |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній діаметр посуду | 23.5 |
| Висота, см | 2 |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Колір корпусу | Сірий |
| Комплектація | сковорідка |
| Конструкція ручки | нез'ємна |
| Кришка | відсутня |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Об'єм, л | 0.3 |
| Особливості | бортики різної висоти, не рекомендується миття в посудомийній машині |
| Сумісність з джерелами тепла | газові плити|галогенові плити|електричні плити|склокерамічні плити|індукційні плити |
Інформація для замовлення
- Ціна: 569 ₴



