Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Антипригарне покриття | Кераміка |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал ручок | Бакеліт |
| Стан | Новий |
| Тип посуду | Сковорода порційна |
| Форма | Кругла |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 0.7 кг |
| Товщина дна | 20 мм |
| Товщина стінки | 2 мм |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній діаметр посуду | 26 |
| Висота, см | 1 |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Додатково | можна мити в посудомийній машині |
| Колір корпусу | Чорний |
| Комплектація | cковорідка |
| Конструкція ручки | нез'ємна |
| Кришка | відсутня |
| Об'єм, л | 0.2 |
| Особливості | 7 окремих секцій, не рекомендується миття в посудомийній машині |
| Сумісність з джерелами тепла | газові плити|електричні плити |
Інформація для замовлення
- Ціна: 889 ₴





