
Сирена Ajax Superior HomeSiren G3 Jeweller White (140411.11.WH1)
2 599 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14252187
+380 (95) 819-42-80
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ajax |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс з'єднання | Jeweller |
| Вага, г | 94 |
| Тип | сирени |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Гучність сирени | 81 – 105 дБ |
| Діапазон робочих температур | -10 °C - +40°C |
| Живлення | 2 х CR123A, DC |
| Колір | Білий |
| Максимальна відстань між датчиками і центральним блоком | 3500 |
| Оповіщення | Звукове |
| Робоча вологість | не більше 75% |
| Робоча напруга | 3 В |
| Розміри, мм | 75 x 76 x 27 |
| Стан товару | Новий |
| Сумісність | с Ajax Hub |
| Тип | бездротова внутршня сирена |
| Частота передавання/приймання, МГц | 868-868.6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 599 ₴

