
Сирена Ajax EN54 FireProtect (Sounder/VAD) Jeweller Red (118601.279.RD1)
7 599 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14252207
+380 (95) 819-42-80
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ajax |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс з'єднання | Jeweller |
| Вага, г | 561 |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Гучність сирени | 100 дБ |
| Додатково | захист від підробки, клас захисту: ip54, кріпильна панель smartbracket, пластиковий корпус, тампер на відкривання і відривання |
| Діапазон робочих температур | -10 °C - +50 °C |
| Живлення | 4 x CR123A, DC |
| Колір | Яскравий |
| Кількість в пакованні | 4 |
| Максимальна відстань між датчиками і центральним блоком | 1700 |
| Оповіщення | світлозвукове |
| Робоча вологість | не більше 80% |
| Робоча напруга | 3 В |
| Розміри, мм | 145 x 145 x 51 |
| Стан товару | Новий |
| Сумісність | EN54 Fire Hub Jeweller, EN54 Fire ReX Jeweller |
| Тип | світлозвукова |
| Частота передавання/приймання, МГц | 868-868.6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 599 ₴





