Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість насадок | 5 |
| Кількість установок довжини | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Тип приладу | Тример |
| Колір | Сірий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.166 кг |
| Час заряду акумулятора | 2 годин |
| Час роботи від акумулятора | 90 хв |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАгод | 600 |
| Інтерфейс зарядки | USB |
| Встановлення довжини стрижки, мм | 3-12 |
| Додаткові характеристики | компактний, легкий у використанні та обслуговуванні, підходить для всіх типів волосся |
| Комплектація | USB-кабель, олія, тример, щіточка для чищення, інструкція |
| Насадки | 4 напрямні гребені (3/6/9/12 мм), насадка-шейвер |
| Особливості | водонепроникність IPX7, вологе очищення, з індикатором заряду, леза з самозаточуванням, плаваюча головка, сухе та вологе гоління, інтелектуальна система гоління з 2 лезами |
| Потужність, Вт | 5 |
| Сфера використання | побутовий|професійний |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип встановлення довжини | знімні насадки |
| Тип керування | кнопкове |
| Тип мотора | роторний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 019 ₴




