
Тример BaByliss PRO FX7870IBPE Boost + Chameleon
5 979 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14258407
+380 (95) 819-42-80
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BaByliss PRO |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.1 мм |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Тип приладу | Машинка для стрижки бороди і вусів |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.234 кг |
| Час заряду акумулятора | 4 годин |
| Час роботи від акумулятора | 180 хв |
| Матеріал лез | Титан |
| Ширина леза | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАгод | 3300 |
| Вага в упаковці, кг | 0.6 |
| Додаткові характеристики | ергономічний та збалансований корпус, мотор розроблений спільно з Ferrari, низький рівень шуму та вібрації, система адаптації до напруги (110 – 240 В), швидкість мотора: 7200 об/хв |
| Діапазон установки довжини ножового блоку, мм | 0.1-0.5 |
| Комплектація | викрутка, документація, зарядний пристрій, захисний ковпачок, олія для змащування, тример, щіточка для очищення, інструмент для налаштування ножового блоку |
| Максимальна довжина стриження | 0.5 мм |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Особливості | LED індикатор заряджання, відкритий T-подібний ножовий блок, можливість регулювання зрізу під «нульовий зазор», петля для підвішування, прогумована ручка з ромбовидною текстурою |
| Сфера використання | професійний |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип встановлення довжини | нерегульований ножовий блок |
| Тип мотора | безщітковий|цифровий |
| Колір | Хамелеон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 979 ₴




