Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WB |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.8 мм |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Тип приладу | Машинка для стрижки бороди і вусів |
| Колір | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.4 кг |
| Час заряду акумулятора | 3 годин |
| Час роботи від акумулятора | 180 хв |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Ширина леза | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАгод | 2000 |
| Інтерфейс зарядки | USB |
| Встановлення довжини стрижки, мм | 0.8-12 |
| Додаткові характеристики | потужний AC мотор (6500 об/хв) |
| Комплектація | 4 насадки, USB-кабель, захисний ковпачок, олія для змащування, тример, паковання, щіточка для очищення, інструкція |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Насадки | насадка для волосся, 12 мм, насадки для тримера (1.5/3/6/9 мм), насадки-гребні для стайлінгу (3 мм) |
| Особливості | lED-дисплей (індикація заряду та змащення), Водонепроникний, леза з самозаточуванням, петля для підвішування, регульований конусний важіль, стриження вологого волосся |
| Потужність, Вт | 5 |
| Сфера використання | побутовий|професійний |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип встановлення довжини | знімні насадки |
| Тип керування | повзункове|регулювальне коліщатко |
| Тип мотора | роторний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 059 ₴



