Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість насадок | 3 |
| Кількість установок довжини | 3 |
| Максимальна довжина підстригання | 5 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип приладу | Тример |
| Колір | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.2 кг |
| Час заряду акумулятора | 1.5 годин |
| Час роботи від акумулятора | 90 хв |
| Довжина мережевого шнура | 0.95 м |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАгод | 500 |
| Інтерфейс зарядки | USB |
| Встановлення довжини стрижки, мм | 1|3|5 |
| Додаткові характеристики | технологія повторення контурів |
| Комплектація | USB-кабель, насадки — 3 шт., олія для змащування, тример, паковання, щіточка для чищення |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга акумулятора (В) | 5 |
| Насадки | насадка гребінь 1 мм, насадка гребінь 3 мм, насадка гребінь 5 мм |
| Особливості | водонепроникність IPX5, вологе очищення, з індикатором заряду, плаваюча головка, швидке заряджання |
| Потужність, Вт | 5 |
| Розміри, см | 15 х 3.5 х 2.5 |
| Сфера використання | побутовий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип встановлення довжини | знімні насадки |
| Тип керування | кнопкове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 969 ₴






