Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість насадок | 2 |
| Кількість установок довжини | 2 |
| Максимальна довжина підстригання | 20 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Тип приладу | Тример |
| Колір | Золотистий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.3 кг |
| Час заряду акумулятора | 2 годин |
| Час роботи від акумулятора | 90 хв |
| Довжина мережевого шнура | 1.3 м |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Ширина леза | 46 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАгод | 500 |
| Встановлення довжини стрижки, мм | 1-20 |
| Додаткові характеристики | компактний, плаваюча голівка, портативний дизайн, підходить для всіх типів волосся, регулювання довжини стрижки, швидка зарядка |
| Комплектація | USB-кабель, Насадки, олія для змащування, тример, щіточка для чищення, інструкція |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Насадки | телескопічна насадка (1-10 мм), телескопічна насадка (11-20 мм) |
| Особливості | Водонепроникний, вологе очищення, з індикатором заряду, стриження вологого волосся, швидке заряджання |
| Потужність, Вт | 5 |
| Розміри, см | 15.5 x 3.5 x 3.5 |
| Сфера використання | побутовий|професійний |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип встановлення довжини | поворотний регулятор|телескопічні насадки |
| Тип керування | повзункове |
| Тип мотора | вібраційний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 619 ₴








