Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість насадок | 3 |
| Кількість установок довжини | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 3 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Тип приладу | Машинка для стрижки бороди і вусів |
| Колір | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.32 кг |
| Час заряду акумулятора | 2.5 годин |
| Час роботи від акумулятора | 120 хв |
| Довжина мережевого шнура | 1.7 м |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Ширина леза | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАгод | 1500 |
| Інтерфейс зарядки | USB |
| Вага в упаковці, кг | 0.32 |
| Встановлення довжини стрижки, мм | 1-3 |
| Додаткові характеристики | t-подібний відкритий на 360° ножовий блок, низький рівень шуму та вібрації, система адаптації до напруги (110 – 240 В) |
| Комплектація | USB-кабель, насадки — 3 шт., тример, паковання, щіточка для чищення, інструкція |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга акумулятора (В) | 110-240 |
| Насадки | насадка гребінь 2 мм, насадка гребінь 3 мм, насадки-гребні для стайлінгу (1 мм) |
| Особливості | вологе очищення, з індикатором заряду, т-подібне лезо, тихого стриження, тример для окантовки, швидке заряджання |
| Потужність, Вт | 5 |
| Розміри, см | 15 х 4.5 х 3 |
| Сфера використання | побутовий|професійний |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип встановлення довжини | знімні насадки |
| Тип керування | кнопкове |
| Тип мотора | роторний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 889 ₴







