Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість насадок | 3 |
| Кількість установок довжини | 3 |
| Максимальна довжина підстригання | 3 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Тип приладу | Машинка для стрижки бороди і вусів |
| Колір | Золотистий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.5 кг |
| Час заряду акумулятора | 2.5 годин |
| Час роботи від акумулятора | 300 хв |
| Довжина мережевого шнура | 2.15 м |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Ширина леза | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАгод | 1500 |
| Інтерфейс зарядки | USB |
| Встановлення довжини стрижки, мм | 1| 2| 3 |
| Додаткові характеристики | в комплекті передбачена олива для змащення та щіточку для очищення |
| Комплектація | 3 змінні насадки, USB-кабель, захисний ковпачок, олія для змащування, тример, щіточка для чищення |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик, Метал |
| Напруга акумулятора (В) | 5 |
| Насадки | 3 насадки (1 мм, 2 мм, 3 мм) |
| Особливості | знімний ніж, швидке заряджання, Індикатор рівня заряду |
| Потужність, Вт | 5 |
| Розміри, см | 15 x 4 x 3.5 |
| Сфера використання | побутовий|професійний |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип встановлення довжини | знімні насадки |
| Тип керування | кнопкове |
| Тип мотора | роторний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 969 ₴




