Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість насадок | 11 |
| Максимальна довжина підстригання | 20 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.1 мм |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип приладу | Тример |
| Колір | Сірий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.5 кг |
| Час заряду акумулятора | 1.5 годин |
| Час роботи від акумулятора | 60 хв |
| Довжина мережевого шнура | 1.1 м |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Ширина леза | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАгод | 500 |
| Інтерфейс зарядки | USB |
| Встановлення довжини стрижки, мм | 1-10|12|15|3|6|9 |
| Додаткові характеристики | r-подібна закруглена конструкція леза, зарядна підставка |
| Комплектація | USB-кабель, насадка для гоління, гребінець, насадки — 3 шт., олія для змащування, прецизійний тример, Підставка, регульована насадка (1-10 мм), тример, тример для носа та вух, паковання, щіточка для чищення, інструкція |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга акумулятора (В) | 5 |
| Насадки | насадка для гоління, насадка для носа та вух, насадка-тример для деталювання, точний тример, тример |
| Особливості | водонепроникність IPX6, вологе очищення, Дисплей, знімний ніж, леза з самозаточуванням, швидке заряджання |
| Потужність, Вт | 5 |
| Розміри, см | 17 х 4 х 3 |
| Сфера використання | професійний |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип встановлення довжини | знімні насадки|поворотний регулятор |
| Тип керування | кнопкове |
| Тип мотора | роторний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 329 ₴








