Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість насадок | 4 |
| Кількість установок довжини | 5 |
| Максимальна довжина підстригання | 7 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.1 мм |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Тип приладу | Тример |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.167 кг |
| Час заряду акумулятора | 1.5 годин |
| Час роботи від акумулятора | 180 хв |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Ширина леза | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАгод | 1200 |
| Інтерфейс зарядки | USB Type-C |
| Встановлення довжини стрижки, мм | 1|3|5|7 |
| Додаткові характеристики | t-подібний відкритий на 360° ножовий блок, ергономічний та збалансований корпус, низький рівень шуму та вібрації |
| Комплектація | 4 насадки, uSB-кабель Type-C, захисний ковпачок, олія для змащування, тример, щіточка для чищення, інструкція |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга акумулятора (В) | 5 |
| Насадки | насадка 7 мм, насадка гребінь 1 мм, насадка гребінь 3 мм, насадка гребінь 5 мм |
| Особливості | lED-дисплей (індикація заряду та змащення), блокування від випадкового ввімкнення, водонепроникність IPX7, стриження вологого волосся, тихого стриження, швидке заряджання |
| Потужність, Вт | 5 |
| Розміри, см | 20.1 x 9.7 x 6.5 |
| Сфера використання | побутовий|професійний |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип встановлення довжини | знімні насадки |
| Тип керування | повзункове |
| Тип мотора | роторний |
| Колір | прозорий з синіми деталями |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 119 ₴



