Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість насадок | 4 |
| Кількість установок довжини | 5 |
| Максимальна довжина підстригання | 13 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.3 мм |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Тип приладу | Тример |
| Колір | Сірий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Час заряду акумулятора | 2 годин |
| Час роботи від акумулятора | 120 хв |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАгод | 1500 |
| Встановлення довжини стрижки, мм | 0.3 (без насадки) | 10| 13| 3| 6 |
| Комплектація | 4 насадки, USB-кабель, гребінець, машинка для стриження, олія для змащування, щіточка для чищення |
| Матеріал корпусу | Неіржавка сталь, Пластик |
| Насадки | 3/6/10/13 мм |
| Особливості | з індикатором заряду, леза з самозаточуванням, петля для підвішування |
| Потужність, Вт | 5 |
| Сфера використання | побутовий|професійний |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип встановлення довжини | знімні насадки |
| Тип керування | повзункове |
| Тип мотора | роторний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 779 ₴





