Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість насадок | 4 |
| Кількість установок довжини | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Тип приладу | Тример |
| Колір | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Час заряду акумулятора | 3.5 годин |
| Час роботи від акумулятора | 400 хв |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАгод | 1200 |
| Інтерфейс зарядки | USB |
| Встановлення довжини стрижки, мм | 3-12 |
| Комплектація | 4 насадки, USB-кабель, зарядна база, машинка для стриження, олія для змащування, чохол для зберігання, щітка для чищення, інструкція |
| Матеріал корпусу | Неіржавка сталь, Пластик |
| Насадки | 4 напрямні гребені (3/6/9/12 мм), насадка гребінь 3 мм, насадка для волосся, 12 мм, насадка для волосся, 9 мм |
| Особливості | lED-дисплей (індикація заряду та змащення), леза з самозаточуванням, підставка для заряджання |
| Потужність, Вт | 5 |
| Розміри, см | 19 x 4.2 x 4 |
| Сфера використання | побутовий|професійний |
| Тип встановлення довжини | знімні насадки |
| Тип керування | кнопкове |
| Тип мотора | роторний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 839 ₴






