Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість насадок | 3 |
| Кількість установок довжини | 3 |
| Максимальна довжина підстригання | 3 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Тип приладу | Тример |
| Колір | Сірий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Час заряду акумулятора | 2.5 годин |
| Час роботи від акумулятора | 120 хв |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Ширина леза | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАгод | 600 |
| Інтерфейс зарядки | USB |
| Встановлення довжини стрижки, мм | 1, 2, 3 |
| Комплектація | блок живлення, олія, машинка для стриження, насадки — 3 шт., паковання, шнур, щітка для чищення |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга акумулятора (В) | 100-240 |
| Насадки | насадка гребінь 1 мм, насадка гребінь 2 мм, насадка гребінь 3 мм |
| Особливості | вологе очищення, Дисплей, з індикатором заряду, знімний ніж, леза з самозаточуванням, швидке заряджання |
| Потужність, Вт | 5 |
| Сфера використання | побутовий|професійний |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип встановлення довжини | знімні насадки |
| Тип керування | кнопкове |
| Тип мотора | роторний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 749 ₴


