Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість насадок | 3 |
| Кількість установок довжини | 3 |
| Максимальна довжина підстригання | 6 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Тип приладу | Тример |
| Колір | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.5 кг |
| Час заряду акумулятора | 3 годин |
| Час роботи від акумулятора | 180 хв |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАгод | 1200 |
| Інтерфейс зарядки | USB |
| Вага в упаковці, кг | 0.4 |
| Встановлення довжини стрижки, мм | 1/3/4/6 |
| Габарити в упаковці, см | 19.0 х 6.0 х 10.0 |
| Додаткові характеристики | потужний AC мотор (6500 об/хв) |
| Комплектація | USB-кабель, насадки — 3 шт., олія для змащування, тример, щіточка для чищення, інструкція |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | Водонепроникний, знімний ніж, леза з самозаточуванням, швидке заряджання, Індикатор рівня заряду |
| Потужність, Вт | 5 |
| Сфера використання | побутовий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип встановлення довжини | знімні насадки |
| Тип керування | кнопкове |
| Тип мотора | роторний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 809 ₴




