Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість насадок | 4 |
| Кількість установок довжини | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип приладу | Тример |
| Колір | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.3 кг |
| Час заряду акумулятора | 3 годин |
| Час роботи від акумулятора | 180 хв |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Ширина леза | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАгод | 2000 |
| Інтерфейс зарядки | USB |
| Встановлення довжини стрижки, мм | 1/3/4/6 |
| Додаткові характеристики | тример для окантовки |
| Комплектація | блок живлення, машинка для стриження, Насадки, олія для змащування, оригінальна коробка, щітка для чищення |
| Напруга акумулятора (В) | 100-240 |
| Насадки | насадка для вусів і бороди, насадка для носа та вух |
| Особливості | Водонепроникний, Дисплей, з індикатором заряду, леза з самозаточуванням, тихого стриження, швидке заряджання |
| Потужність, Вт | 5 |
| Сфера використання | побутовий|професійний |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип встановлення довжини | знімні насадки |
| Тип керування | кнопкове |
| Тип мотора | роторний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 529 ₴




