Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість насадок | 8 |
| Кількість установок довжини | 8 |
| Максимальна довжина підстригання | 13 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.8 мм |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Час заряду акумулятора | 2.5 годин |
| Час роботи від акумулятора | 240 хв |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАгод | 2000 |
| Встановлення довжини стрижки, мм | 0.8-13 |
| Комплектація | 4 насадки для машинки (3/6/10/13 мм), 4 насадки для тримера (1.5/3/6/9 мм), машинка для стриження, тример |
| Насадки | насадки для машинки (3/6/10/13 мм), насадки для тримера (1.5/3/6/9 мм) |
| Особливості | lED-дисплей (індикація заряду та змащення), r-подібна конструкція лез, вологе очищення, з індикатором заряду, малошумний мотор, підсвічування дисплея, роторний двигун, швидке заряджання |
| Розміри, см | 17.5 х 6 х 4 |
| Сфера використання | побутовий|професійний |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип встановлення довжини | знімні насадки|поворотний регулятор |
| Тип керування | кнопкове |
| Тип мотора | роторний |
| Колір | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 519 ₴






