Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість насадок | 11 |
| Кількість установок довжини | 5 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Тип приладу | Тример |
| Колір | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.4 кг |
| Час заряду акумулятора | 1 годин |
| Час роботи від акумулятора | 100 хв |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Ширина леза | 32 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАгод | 600 |
| Інтерфейс зарядки | USB |
| Встановлення довжини стрижки, мм | 3-12 |
| Додаткові характеристики | бритвена насадка, дитяча/тиха стрижка, тример для окантовки |
| Комплектація | USB-кабель, бритвена насадка, зарядна база, олія, насадка для контурів, насадка для тримера, насадки — 5 шт., прецизійний тример, тример, тример для носа та вух, щітка для очищення, інструкція |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик, Неіржавка сталь |
| Напруга акумулятора (В) | 100-240 |
| Насадки | вузький тример, гребеневі насадки, насадка для волосся, насадка для вусів і бороди, насадка для гоління, насадка для носа та вух, насадка для точного стайлінгу, насадка-тример для тіла |
| Особливості | Водонепроникний, з індикатором заряду, швидке заряджання |
| Потужність, Вт | 10 |
| Розміри, см | 16.5 х 4 х 3.5 |
| Сфера використання | побутовий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип встановлення довжини | знімні насадки |
| Тип керування | повзункове |
| Тип мотора | роторний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 209 ₴







