Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість насадок | 4 |
| Кількість установок довжини | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 3 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Тип приладу | Тример |
| Колір | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.3 кг |
| Час заряду акумулятора | 2 годин |
| Час роботи від акумулятора | 150 хв |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Ширина леза | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАгод | 1200 |
| Інтерфейс зарядки | USB |
| Встановлення довжини стрижки, мм | 1-3 |
| Габарити в упаковці, см | 8x8x15 |
| Додаткові характеристики | металевий корпус з нековзним покриттям, оформлення контурів, портативний дизайн, художня стрижка |
| Комплектація | USB-кабель, насадка для гоління, насадки — 3 шт., олія для змащування, тример, щітка для чищення, інструкція |
| Кількість швидкостей | кілька швидкостей |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Насадки | 3 насадки (1 мм, 2 мм, 3 мм), насадка для гоління |
| Особливості | бездротова конструкція, з індикатором заряду, кілька швидкостей, професійні леза, тихого стриження, швидке заряджання |
| Потужність, Вт | 5 |
| Розміри, см | 13x7x23 |
| Рівень шуму, дБ | до 60 |
| Сфера використання | побутовий|професійний |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип встановлення довжини | знімні насадки |
| Тип керування | повзункове |
| Тип мотора | роторний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 679 ₴






