Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість насадок | 3 |
| Кількість установок довжини | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 4 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.1 мм |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Тип приладу | Тример |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.15 кг |
| Час заряду акумулятора | 2.5 годин |
| Час роботи від акумулятора | 150 хв |
| Довжина мережевого шнура | 1.3 м |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Ширина леза | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАгод | 1400 |
| Інтерфейс зарядки | USB Type-C |
| Встановлення довжини стрижки, мм | 2, 3, 4 |
| Додаткові характеристики | компактний, мікропроцесорний контроль обертів та потужності, низький рівень шуму та вібрації, футуристичний дизайн |
| Комплектація | USB-кабель, гарантійний талон, документація, зарядний пристрій, захисний ковпачок, змінні насадки 3 шт (2 мм, 3 мм, 4 мм), олія для змащування, тример, щіточка для очищення |
| Матеріал корпусу | метал/пластик |
| Насадки | насадка 4 мм, насадка гребінь 2 мм, насадка гребінь 3 мм |
| Особливості | lED-дисплей (індикація заряду та змащення), ергономічний дизайн, леза з самозаточуванням, прозорий корпус, т-подібне лезо, тихого стриження, швидке заряджання |
| Потужність, Вт | 5 |
| Сфера використання | побутовий|професійний |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип встановлення довжини | знімні насадки |
| Тип мотора | роторний|цифровий |
| Колір | прозорий з синіми деталями |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 319 ₴






