Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість насадок | 4 |
| Кількість установок довжини | 3 |
| Максимальна довжина підстригання | 3 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.8 мм |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Тип приладу | Тример |
| Колір | Золотистий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.2 кг |
| Час заряду акумулятора | 2 годин |
| Час роботи від акумулятора | 60 хв |
| Довжина мережевого шнура | 1.3 м |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Ширина леза | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс зарядки | USB |
| Встановлення довжини стрижки, мм | 1-3 |
| Габарити в упаковці, см | 8x8x15 |
| Додаткові характеристики | дитяча/тиха стрижка, тример для окантовки |
| Комплектація | 4 насадки, USB-кабель, олія для змащування, тример, щітка для чищення, інструкція |
| Кількість швидкостей | кілька швидкостей |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Насадки | насадка для гоління, насадки-гребінці для бороди та волосся |
| Особливості | бездротова конструкція, з індикатором заряду, знімний ніж, кілька швидкостей, леза з самозаточуванням, малошумний мотор, підсвічування дисплея, швидке заряджання |
| Потужність, Вт | 1600 |
| Рівень шуму, дБ | до 60 |
| Сфера використання | побутовий|професійний |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип встановлення довжини | знімні насадки |
| Тип керування | повзункове |
| Тип мотора | роторний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 859 ₴


