Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість насадок | 3 |
| Кількість установок довжини | 3 |
| Максимальна довжина підстригання | 3 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Тип приладу | Тример |
| Колір | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Час заряду акумулятора | 2 годин |
| Час роботи від акумулятора | 120 хв |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Ширина леза | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАгод | 600 |
| Інтерфейс зарядки | USB Type-C |
| Встановлення довжини стрижки, мм | 1| 2| 3 |
| Додаткові характеристики | кількість обертів: 6200 об/хв |
| Комплектація | uSB-кабель Type-C, насадка, насадки — 3 шт., олія для змащування, оригінальна коробка, тример, щітка для чищення, інструкція |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Насадки | насадка гребінь 1 мм, насадка гребінь 2 мм, насадка гребінь 3 мм |
| Особливості | з індикатором заряду, металевий корпус з нековзним покриттям, робота від акумулятора та від мережі, т-подібне лезо, технологія постійної швидкості |
| Потужність, Вт | 5 |
| Розміри, см | 15 х 2.5 х 2.5 |
| Сфера використання | побутовий|професійний |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип встановлення довжини | знімні насадки |
| Тип мотора | роторний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 879 ₴







