Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Deye |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| ККД, не менше | 97.6 % |
| Номінальна потужність | 16000 Вт |
| Стан | Новий |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 232.5 кг |
| Висота | 798.4 мм |
| Ширина | 464 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | Wi-Fi |
| Глибина, мм | 836 |
| Дисплей/вольтметр | кольоровий сенсорний LCD |
| Діапазон робочих температур, °С | -40 - +60 |
| Захист | IP65, від короткого замикання, від перевищення струму, від перенапруги, від переполюсування |
| Кількість трекерів МРРТ/PWM, шт | 3 |
| Максимальна напруга поля, В | 20.8 kW |
| Максимальний струм зарядки, А | 290 |
| Напруга акумуляторної батареї, В | 51.2 |
| Номінальна вхідна напруга | 51.2 |
| Охолодження | активне |
| Потужність, Вт | 16000 |
| Розміри | 798.4 x 464 x 836 мм |
| Ступінь захисту IP | IP65 |
| Тип контролера | MPPT |
| Тип інвертора | гібридний сонячний інвертор (hybrid) |
| Частота | 50/60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 217 899 ₴



