Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Deye |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| ККД, не менше | 97.6 % |
| Номінальна потужність | 20000 Вт |
| Стан | Новий |
| Кількість фаз живлення | 3 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1200.5 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 486.6 мг |
| Глибина, мм | 456 |
| Дисплей/вольтметр | Да |
| Діапазон робочих температур, °С | -40 - + 60 |
| Захист | IP65, від короткого замикання, від перевантаження, від перегрівання, від перенапруги, від переполюсування |
| Кількість трекерів МРРТ/PWM, шт | 2 |
| Максимальний струм зарядки, А | 350 |
| Напруга акумуляторної батареї, В | 51.2 |
| Наявність АКБ | 4 |
| Номінальна вхідна напруга | 51.2 |
| Охолодження | активне |
| Потужність, Вт | 20000 |
| Під'єднання пристрою | Да |
| Розміри | 750 x 456 x 1200.5 мм |
| Ступінь захисту IP | IP65 |
| Тип контролера | MPPT |
| Тип інвертора | гібридний сонячний інвертор (hybrid) |
| Частота | 50/60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 442 299 ₴



