Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм котла (бака для води) | 0.125 л |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.86 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.55 м |
| Матеріал парового прасування | нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ВхШхГ), см | 17 x 9 x 12 |
| Додатково | знищує 99% бактерій, суха/парова праска |
| Особливості | автовимкнення, автоматичне встановлення температури, Захист від накипу, обертання шнура на 360 градусів |
| Паровий удар (турбопар), г/хв | паровий удар |
| Призначення | для делікатних тканин, Для дому, Для одягу, для штор та тюлі |
| Підключення | дротове |
| Режими | вертикальне відпарювання, паровий удар, сухе прасування |
| Серія | SK-3069W |
| Тип | ручний (портативний) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 209 ₴




