
Відпарювач Sokany SK-3069 Dark Blue (SK-3069B)
1 209 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14275407
+380 (95) 819-42-80
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм котла (бака для води) | 0.125 л |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.86 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.55 м |
| Колір корпусу | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ВхШхГ), см | 17 x 9 x 12 |
| Додатково | жолобок для гудзиків, знищує 99% бактерій, мірний стакан, час безперервної роботи без доливання води: 6 хв |
| Матеріал парової праски | металокераміка |
| Особливості | Можливість доливання води, протикраплинна (dripstop) система, регулятор подачі пари |
| Призначення | для м'яких іграшок, Для одягу, Для постільної білизни, для штор та тюлі |
| Підключення | дротове |
| Режими | вертикальне відпарювання, паровий удар, сухе прасування |
| Серія | SK-3069W |
| Тип | Дорожный|ручний (портативний) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 209 ₴





