Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polaris |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Кількість решіток | 3 |
| Номінальна потужність | 200 Вт |
| Продуктивність м'ясорубки | 2.5 кг/хв |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.32 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лотка | метал |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Штовхач | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | lED-індикатор роботи, відсік для шнура, довжина шнура: 1.15 м, максимальний час безперервної роботи: 3 хв, прогумовані ніжки, технологієва: PROtech, PROtect+, SilentPRO, інтелектуальна система Автореверс |
| Додаткові насадки | для ковбасних виробів, для тертки/шатківниці, для томатів/ягід, насадка для кебе та сосисок, решітки для фаршу |
| Додаткові функції | Захист від перевантаження, захист мотора від перегріву, реверс (зворотний хід) |
| Кількість швидкісних режимів | 2 |
| Максимальна потужність, Вт | 2200 |
| Матеріал корпусу | Метал, Сталь |
| Розміри | 33.5 x 17.2 x 35 см |
| Тип | електром'ясорубка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 259 ₴







