Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс накопичувача | M.2|M.2 NVMe |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Додатково | VESA кріплення, підтримка подвійного дисплею |
| Інтерфейси | 1 x 3.5mm Audio Jack, 3 x USB 3.2, Bluetooth, Ethernet, HDMI, USB, Wi-Fi |
| Максимальна частота процесора | 3.4 GHz |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1x 1000M |
| Мережевий інтерфейс, Гбіт/с | 1 |
| Потужність блока живлення | 36 Вт |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8 GB |
| Серія відеокарти | Intel UHD Graphics |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Тип настільного ПК | міні комп'ютер до інтерактивної панелі |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Тип процесора | Intel N95 |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 999 ₴


