Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип настільного ПК | Неттоп |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Ethernet, Bluetooth, USB Type-C, HDMI, Wi-Fi |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Частота процесора | 2000 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 128 GB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Корпус | |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс накопичувача | M.2 |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Максимальна частота процесора | 2.9 ГГц |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1 x LAN (RJ-45) 2.5G |
| Мережевий інтерфейс, Гбіт/с | 2.5 |
| Потужність блока живлення | 36 Вт |
| Обсяг HDD, ТБ | немає |
| Попередньо встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Розміри, мм | 126 x 112 x 42 |
| Серія відеокарти | Intel UHD Graphics |
| Тип процесора | Intel Celeron N5095 |
| Чипсет | SoC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 859 ₴




