Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sencor |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість насадок | 3 |
| Кількість установок довжини | 3 |
| Максимальна довжина підстригання | 5 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Акумулятор |
| Тип приладу | Машинка для стрижки бороди і вусів |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | кабель microUSB із зарядним пристроєм, USB-адаптер, щітка, тример, 3 напрямні гребінки |
| Особливості | знімний ніж |
| Тип мотора | вібраційний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 389 ₴


