-2%

Пилосос Holmer HVC-190R ECO (Уцінений)
1 699 ₴
1 669 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 14405707
+380 (95) 819-42-80
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Holmer |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність всмоктування | 240 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 3 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.8 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Додаткова комплектація | Насадка-щітка для меблів, Насадка "Килим/Підлога", Щілинна насадка |
| Особливості | Автоматичне намотування шнура |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Уцінений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 669 ₴







