Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Кількість насадок | 6 |
| Кількість установок довжини | 6 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.8 мм |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Колір | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.243 кг |
| Час заряду акумулятора | 3.5 годин |
| Час роботи від акумулятора | 400 хв |
| Довжина мережевого шнура | 1.75 м |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Ширина леза | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАгод | 2500 |
| Інтерфейс заряджання | USB Type-C |
| Додаткові характеристики | подвійний вольтаж (110-240 В), регулювання швидкості мотора: 5500-7500 об/хв, швидкознімний ножовий блок |
| Діапазон установки довжини ножового блоку, мм | 0.8 - 2.0 |
| Комплектація | 6 насадок, документація, захисний ковпачок, кабель USB, машинка для стриження, олія для змащування лез, підставка для заряджання, щіточка для чищення |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | lED-дисплей, індикатор необхідності змащування |
| Потужність, Вт | 5 |
| Розміри, см | 18 x 4.5 x 3.5 |
| Сфера використання | побутовий|професійний |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип встановлення довжини | знімні насадки|регулятор |
| Тип мотора | роторний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 519 ₴





