Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Кількість решіток | 3 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Номінальна потужність | 1800 Вт |
| Продуктивність м'ясорубки | 1.2 кг/хв |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.5 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лотка | пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Штовхач | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові насадки | для ковбасних виробів, для натирання, для тертки/шатківниці, насадка для кебе та сосисок, решітки для фаршу |
| Додаткові функції | захист мотора від перегріву, реверс (зворотний хід), стійкі гумові ніжки |
| Максимальна потужність, Вт | 1800 |
| Розміри | 23.9?30.3?13.1 см |
| Тип | електром'ясорубка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 899 ₴




