Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Кількість решіток | 3 |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь, Пластик |
| Продуктивність м'ясорубки | 2 кг/хв |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.2 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лотка | метал |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Штовхач | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | довжина мережевого шнура: 1 м, прогумовані ніжки |
| Додаткові насадки | для дерунів, для ковбасних виробів, моделювальна насадка для фаршу, насадка для кебе та сосисок, овочерізка |
| Додаткові функції | Захист від перевантаження, захист мотора від перегріву, реверс (зворотний хід) |
| Живлення | Мережа |
| Максимальна потужність, Вт | 3500 |
| Розміри | 33.5 x 15 x 33.8 см |
| Тип | електром'ясорубка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 679 ₴







