Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Кількість решіток | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик, Нержавіюча сталь |
| Номінальна потужність | 600 Вт |
| Продуктивність м'ясорубки | 2 кг/хв |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.46 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лотка | метал |
| Штовхач | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | висока продуктивність, компактний дизайн, легкість у догляді, надійні матеріали, прогумовані ніжки, стійкість до корозії |
| Додаткові насадки | для ковбасних виробів, моделювальна насадка для фаршу, насадка для кебе та сосисок |
| Додаткові функції | Захист від перевантаження, захист мотора від перегріву, реверс (зворотний хід) |
| Живлення | мережа 220–240 В |
| Кількість швидкісних режимів | 2 |
| Максимальна потужність, Вт | 1700 |
| Розміри | 25х11х30 см |
| Тип | електром'ясорубка |
| Колір корпусу | сірий з чорним |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 179 ₴





