Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Кількість решіток | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Продуктивність м'ясорубки | 1.6 кг/хв |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.9 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лотка | пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Штовхач | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | 15 хвилин безперервного використання, довжина мережевого шнура: 1 м |
| Додаткові насадки | для ковбасних виробів, насадка для кебе та сосисок |
| Додаткові функції | Захист від перевантаження, захист мотора від перегріву, реверс (зворотний хід) |
| Живлення | Мережа |
| Максимальна потужність, Вт | 2500 |
| Об'єм чаші, л | 1 |
| Розміри | 33*14*32 см |
| Тип | електром'ясорубка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 189 ₴







